Grupė:
Filtruoti:67
Rodymas:
 
MIKROTIK CCR1036-12G-4S-EM Router 12x RJ45 1000Mb/s 4x SFP 1x USB 1250 €
MIKROTIK CCR1036-12G-4S Router 12x RJ45 1000Mb/s 4x SFP 1x USB 1040 €
MIKROTIK CCR1016-12S-1S+ L6 16xCore 1.2GHz 2GB RAM 12xSFP 1xSFP+ Rack 19 LCD 773 €
MIKROTIK CCR1016-12G L6 16xCore 1.2GHz 2GB RAM 12xGig LAN Rack 19 LCD 678 €
MIKROTIK Router 12x SFP+ 2x SFP28 1x RJ45 1000Mb/s 622 €
NETGEAR Orbi High-performance AC3000 Tri-band WiFi System Router und Satellit Set 554 €
NETGEAR 12-STREAM 11AX AX6000 ROUTER 542 €
QNAP QHORA-301W Qhora 301W Dual 10G Wifi 6 AX3600 Fanless SD-WAN Router 378 €
TP-LINK AX1800 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System 574 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz 367 €
UBIQUITI USG-PRO-4 Ubiquiti UniFi USG PRO Enterprise Security Gateway Broadband Router 358 €
TP-LINK AX6000 Wi-Fi 6 Router Broadcom 1.8GHz Quad-Core CPU 4804Mbps at 5GHz+1148Mbps at 2.4GHz One 2.5Gbps WAN Port 8 Gigabit LAN 334 €
NETGEAR AirCard AC810 4G Mobile Hotspot 296 €
MIKROTIK Audience Router Tri-band WiFi Home AP with LTE CAT6 and Mesh 292 €
UBIQUITI ER-6P Ubiquiti ER-6P EdgeRouter 6P - 5x Gigabit Router with 24V passive PoE, 1xSFP 290 €
XIAOMI Mi Router AX9000 277 €
MIKROTIK LTE Router hAP ac3 LTE6 Kit 5x RJ45 1000Mb/s 1x USB 1x microSIM 230 €
MIKROTIK RB4011IGS+RM Router 10x RJ45 1000Mb/s 1x SFP+ 209 €
NETGEAR AC1900 Dual-Band Gigabit Smart WiFi Router Nighthawk 206 €
MikroTik RouterBOARD 3011UiAS with Dual core 1.4GHz ARM CPU 1GB RAM 10xGbit LA 191 €
TP-LINK AC1200 Whole-Home Mesh Wi-Fi System Qualcomm CPU 867Mbps at 5GHz+300Mbps at 2.4GHz 2 Gigabit Ports 2 internal antennas 159 €
QNAP QMiro-201W WiFi Mesh Tri-band home SD-WAN router 142 €
DLINK DWR-921/E 4G Wireless LTE Router / 4 x FE LAN / 1 x FE WAN / WEP 64/128 bits WPA, WPA2 / Embedded LTE/HSPA module Module 140 €
MIKROTIK RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE MikroTik LtAP mini LTE kit L4 2.4GHz AP 802.11b/g/n 2x2, LTE modem, GPS 136 €
D-LINK AX1800 Gigabit WiFi 6 Router 134 €
MIKROTIK RB2011UiAS-RM Router 5x RJ45 100Mb/s 5x RJ45 1000Mb/s 1x SFP 1x USB LCD 125 €
ASUS ROUTER Wireless Router RT-AC66U 90-IGY7002M01-3PA0 124 €
TP-LINK AC1350 Wireless Dual Band 4G LTE Router build-in 4G LTE modem support LTE-FDD/LTE-TDD/DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS/EDGE/GPRS/GSM 122 €
EDIMAX AX3000 Wi-Fi 6 Dual-Band Gigabit Router 802.11ac 5GHz+2.4GHz 120 €
MIKROTIK RB2011ILS-IN L4 64MB RAM 5xLAN 5xGig LAN 1xSFP Desktop 1xPoE Out 114 €
MIKROTIK RBD53iG-5HacD2HnD hAP ac3 WiFi Router AC Dual Band 5x RJ45 1000Mb/s 1xPoE 1xUSB 107 €
MIKROTIK RB2011iL-RM Router 5x RJ45 100Mb/s 5x RJ45 1000Mb/s 106 €
MIKROTIK RB2011iL-IN Router 5x RJ45 100Mb/s 5x RJ45 1000Mb/s 106 €
UBIQUITI ACB-AC Ubiquiti airCube airMAX Home Router Wi-Fi 802.11ac 2x2 4x GbE ports 95.00 €
UBIQUITI UF-Nano Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC), 1x Gigabit Ethernet (RJ-45) 90.00 €
MIKROTIK MT RB960PGS MikroTik RB960PGS hEX PoE L4 128MB RAM, 5xLAN, 1xSFP, 1xUSB, port 2-5PoE output 83.00 €
MikroTik RouterBOARD hEX PoE with 800MHz CPU 128MB RAM 5x Gigabit LAN 83.00 €
TP-LINK AX1800 Wi-Fi 6 Router Broadcom 1.5GHz Quad-Core CPU 1201Mbps at 5GHz+574Mbps at 2.4GHz 5 Gigabit Ports 1 USB 2.0 4 Antennas 80.00 €
TP-LINK AC1200 Whole-Home Mesh Wi-Fi System Qualcomm CPU 867Mbps at 5GHz+300Mbps at 2.4GHz 2 10/100Mbps Ports 2 internal antennas 79.00 €
EDIMAX GP-101ET Edimax IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Extender 75.00 €
MIKROTIK RB760IGS hEX S Router 5x RJ45 1000Mb/s 1x SFP 1x USB 74.00 €
MIKROTIK RB750P-PBR2 PowerBox Outdoor 5x Ethernet port router with PoE output 6V-30V/1-2A 73.00 €
EDIMAX BR-6478AC V2 Edimax WiFi AC1200 Dual Band Gigabit VPN Router, 802.11ac , 5GHz+2,4GHz 69.00 €
EDIMAX BR-6478AC V3 Edimax WiFi AC1200 Dual Band Gigabit Router, 802.11ac , 5GHz+2,4GHz 68.00 €
MikroTik RouterBOARD hEX with Dual Core 880MHz MHz CPU 256MB RAM 5 Gigabit LAN 64.00 €
MIKROTIK RB750UPr2 hEX PoE lite Router 5x RJ45 100Mb/s 1x USB 63.00 €
TP-LINK AX1500 Wi-Fi 6 Router Broadcom 1.5GHz Tri-Core CPU 1201Mbps at 5GHz+300Mbps at 2.4GHz 5 Gigabit Ports 4 Antennas 61.00 €
TP-LINK Archer C80 TP-Link Archer C80 AC1900 Dual band Wireless 802.11ac Gbit router 4xLAN MU-MIMO 53.00 €
MIKROTIK MT RBmAP2nD MikroTik mAP RouterOS L4 64MB RAM, 2xLAN (PoE In & PoE Out), 802.11b/g/n 48.00 €
EDIMAX GP-101IT Edimax IEEE 802.3at Gigabit PoE injector , 30W 47.00 €
MIKROTIK RB750r2 hEX lite Router 5x RJ45 100Mb/s 46.00 €
TP-LINK AC1350 Wireless Dual Band Gigabit Router 42.00 €
MIKROTIK Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure poe injector power sup 41.00 €
EDIMAX GP-101ST Edimax Gigabit PoE+ Splitter (802.3at) 5,9,12 V DC 38.00 €
TP-LINK MERCUSYS MR50G AC1900 DualBand WiFi router 6x Fixed External Antennas 2x GE LAN 1xGE WAN 34.00 €
XIAOMI Mi Router 4A Giga Version White BAL 33.00 €
TP-LINK Archer C54 AC1200 Dual band WiFi router 4xLAN 1xWAN FE MU-MIMO 3in1 27.00 €
MIKROTIK RBMQS MikroTik MQS - Mobile Quick Setup 25.00 €
TP-LINK AC750 Wi-Fi Range Extender Wall Plugged 3 internal antennas 433Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz Range Extender mode WPS 25.00 €
TP-LINK Archer C24 AC750 Dual band 802.11ac WiFi router 4xLAN 1xWAN FE 4 anteny 3in1 23.00 €
EDIMAX BR-6428nS V5 Edimax 802.11b/g/n N300 5-in-1 N300 Wi-Fi Router, AP, Range Extender, WISP 22.00 €
XIAOMI Mi Router 4A White BAL 22.00 €
TP-LINK N300 Wi-Fi Router 300Mbps at 2.4GHz 5 10/100M Ports 2 antennas Router/Access Point/Range Extender/WISP mode IPTV IPv6 Read 14.60 €
TPLINK TL-WR820N TP-Link TL-WR820N Wireless 802.11n/300Mbps 2T2R router 2xLAN 1xWAN IPTV IPv6 13.10 €
XIAOMI Mi Router 4C White BAL 12.10 €
XIAOMI Mi Router 4C White BAL 12.10 €
LOGILINK UA0144B LOGILINK - USB 2.0 to Fast Ethernet RJ45 Adapter 10.30 €
TP-LINK MERCUSYS MW302R Wireless N Router 2x Fixed External Antennas 2x LAN 1x WAN 9.90 €
2015  UAB "DEFAS", visos teisės saugomos. Šiauliai tel: +370 (612) 95655, el.paštas: info@defas.lt Klasė: defas, fun=sar, rodymas=sar_uni